Nieoficjalne forum gry Wolni Farmerzy

Dla Fanów WF i nie tylko...


#1 19-11-2010 15:52:17

 kubex

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-09-2010
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Targ

Jak sprzedawać produkty na targu?
Kliknij na czerwony przycisk "Moje stoisko", w zielonym koszyku masz wszystkie produkty, które są w magazynie. Przeciągnij żądany produkt na czerwoną strzałkę (pojawi się czerwona ramka). Tam wprowadź ilość oraz cenę jednostkową towaru, który chcesz sprzedać- następnie potwierdź wpisane dane oraz prowizję, klikając OK. Na targu możesz mieć jednocześnie wystawione 20 ofert.

Opłaty
Z każdej oferty, właściciel targu pobiera prowizję w wysokości 10% sprzedaży. Pieniądze są odejmowane od razu przy składaniu oferty. Jeżeli anulujesz ofertę, pobrana prowizja nie zostanie zwrócona.
W przypadku monet prowizja za wystawianą ofertę wzrasta proporcjonalnie do ceny wyznaczanej za sprzedaż monety.

Anulowanie oferty
W lewym górnym rogu na zielonym polu, są wypisane wszystkie Twoje aktualne oferty. Kliknij na http://dqt9wzym747n.cloudfront.net/pics/stadt/anullieren.gif w celu anulowania oferty. Uwaga: Prowizja za wystawienie produktów nie jest zwracana! Takim sposobem możesz anulować każdą aktualną ofertę, o ile żaden kupujący jej nie wykorzystał.

Kupno na targu
Kiedy na targu jest produkt "zbyt kosztowny", wyświetla się informacja "Za drogo!". Znaczy to, że nie masz odpowiedniej ilości ft  na zakup oferowanych produktów. W innym przypadku po prostu kliknij "Kup" i wpisz ilość produktów, ale uważaj i bądź szybki - żeby ktoś inny nie sprzątnął ci towaru sprzed nosa

Spam na targu

Zdajemy sobie sprawę, że z pewnością znajdzie się kilku spryciarzy, którzy postanowią na targu wstawić 30 razy po jednym pomidorze, aby w ten sposób zwrócić na siebie szczególną uwagę potencjalnych klientów. Pragniemy jednakże tego rodzaju cwaniaczkom zwrócić uwagę na fakt, że nieuczciwa konkurencja z pewnością nie spodoba się innym graczom, a już na pewno naszym adminom!

Bardo cieszy nas Wasza ewentualna kreatywność, nie można ona jednakże wpływać negatywnie na możliwość gry dla innych użytkowników. Jeżeli macie świetne pomysły, to napiszcie nam o nich na forum, kto wie, może wykorzystamy je w grze, ale nie spamujcie na targu, myśląc, że tacy z Was Einsteini! Jest to wyraźnie zabronione i będzie karane zablokowaniem konta!

Jeżeli chcecie zareklamować swoje soczyste i ekologiczne produkty i zwrócić na siebie uwagę potencjalnych klientów, możecie to zrobić na forum w dziale Handlu.

Dlatego też jeszcze raz apelujemy do Waszego rozsądku! Trzymajcie się pewnych podstawowych reguł! Żadnego spamu na targu, to znaczy:
- zabronione jest wielokrotne oferowanie tego samego produktu w małych ilościach w krótkich odstępach czasu,
- nakazane jest wstawianie produktów danego rodzaju w jednym pakiecie; podczas zakupu inni gracze sami decydują o ilości produktu, jaką chcą od Was nabyć.

Pamiętajcie, że możecie na targu mieć wystawione tylko 4 pakiety danego produktu, cena nie ma tutaj znaczenia!
Niezastosowanie się do tej zasady będzie karane ostrzeżeniem, a zdobycie trzeciego ostrzeżenia będzie równoznaczne z zablokowaniem konta. Wybór należy do Was.


Moderowałem Działy Grafika, Nasza Twórczość, Poznajmy Się, Sondy, Konkursy, Handel, Pola Pokazowe, Kluby Farmera, Gazetka Zielona Farma, Formowa Gazetka Przystań Farmerów i FAQ/Często Zadawane Pytania
Trwa walka o moje prawa Moderarora, wspierajcie mnie.
W moim WWW jest link do mojego forum o tematyce wolni farmerzy
Były Moderator
kubex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie filmów 8mm warszawa https://sperli.pl/en/