Nieoficjalne forum gry Wolni Farmerzy

Dla Fanów WF i nie tylko...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 19-11-2010 19:33:38

 kubex

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-09-2010
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Sprzedawanie Monet

Miesiąc temu pisaliśmy o opcji "odbiorca / sprzedający płaci prowizję" przy sprzedawaniu monet na targu i pozycjonowaniu na nim ofert

W związku z wieloma niejasnościami ze strony Graczy, pragniemy zakomunikować, że przy sprzedawaniu monet poprzez umowy również obowiązuje prowizja. Naliczana jest ona na takich samych zasadach jak ta pobierana na targu
http://zitimes.zieloneimperium.pl/arek/coins.JPG

Wzmianki sprzedawców monet na forum odnośnie prowizji nie są ich wymysłem, albowiem prowizja jest rzeczywiście pobierana, tyle że kupujący tego nie widzi, bo albo jest ona pokrywana przez sprzedawcę (np. za monetę, którą nabywca płaci 500ft, sprzedawca musiał wcześniej uiścić prowizję w wysokości 50ft) lub też jest ona pokrywana przez kupującego (np. sprzedawca wysyła monetę za 500ft, ale automatycznie do niej doliczana jest prowizja w wysokości 550ft i taka też kwota wyświetla się odbiorcy umowy).

UWAGA! W przypadku sprzedaży monet prowizja NIE wynosi 10%, tak jak w przypadku innych towarów, lecz wzrasta wraz z poziomem wyznaczanej za monety ceny.


Pozdrawiamy
Zespół Forum WF


Moderowałem Działy Grafika, Nasza Twórczość, Poznajmy Się, Sondy, Konkursy, Handel, Pola Pokazowe, Kluby Farmera, Gazetka Zielona Farma, Formowa Gazetka Przystań Farmerów i FAQ/Często Zadawane Pytania
Trwa walka o moje prawa Moderarora, wspierajcie mnie.
W moim WWW jest link do mojego forum o tematyce wolni farmerzy
Były Moderator
kubex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
mapuska moktotów śmieszne smsy choroby skóry psów leczenie