Nieoficjalne forum gry Wolni Farmerzy

Dla Fanów WF i nie tylko...


#1 19-11-2010 15:45:38

 kubex

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-09-2010
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Informacje o klientach / NPC

Co to są/kim są klienci/NPC w grze?
Są to klienci wysyłani automatycznie poprzez system.
Przychodzą oni codziennie do Twojego gospodarstwa w celu kupienia czegoś od Ciebie.
Codziennie powinno przychodzić do Twojego gospodarstwa po sześciu klientów.

Po najechaniu kursorem myszki na danego klienta, możesz zobaczyć, jakie produkty chce on od Ciebie kupić, zaś jeśli klikniesz na niego, dowiesz się konkretów: co, w jakiej ilości i za ile chce on od Ciebie odkupić.
Jeśli w danym momencie nie posiadasz danego produktu lub nie masz wystarczalnej jego ilości, nazwa jego wyświetli się na kolor czerwony – możesz jednakże spokojnie nacisnąć przycisk „później”, aby dać swojemu klientowi do zrozumienia, że na obsłużenie musi trochę poczekać.
Spokojnie, Twoi klienci mają nieziemską cierpliwość! Mogą stać całymi tygodniami i czekać aż się zlitujesz i dasz im to, czego chcą!


Uwaga! Niektórych klientów nie opłaca się obsługiwać, gdyż oferują śmiesznie małe kwoty!
Zaleca się, jeżeli zależy Ci na gotówce aby przed sprzedażą, porównać ceny oferowane przez NPC z cenami targowymi.


Warto wspomnieć, że na Twoją farmę może przychodzić więcej klientów.
W tym celu musisz udać się do wioski i wykupić na słupie ogłoszeniowym miejsce, na którym będziesz mógł się zareklamować. Każde ogłoszenie wisieć będzie przez ściśle określony czas i gwarantuje, że przyjdzie do Ciebie o daną ilość klientów więcej.
W celu poznania szczegółów, po prostu najedź myszką na interesujący Cię plakat, na którym zawisnąć ma Twoje ogłoszenie.


Na Twojej ścieżce może stać maksymalnie 16 klientów.
Jeśli będzie ona w całości zapełniona, nowi klienci nie będą do Ciebie przychodzić.


Moderowałem Działy Grafika, Nasza Twórczość, Poznajmy Się, Sondy, Konkursy, Handel, Pola Pokazowe, Kluby Farmera, Gazetka Zielona Farma, Formowa Gazetka Przystań Farmerów i FAQ/Często Zadawane Pytania
Trwa walka o moje prawa Moderarora, wspierajcie mnie.
W moim WWW jest link do mojego forum o tematyce wolni farmerzy
Były Moderator
kubex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
San Pedro Majoitus Ágios MatthaĂ­os Kuźnica wczasy bullmastiff charakter poxipol wrocław