Nieoficjalne forum gry Wolni Farmerzy

Dla Fanów WF i nie tylko...

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 19-11-2010 19:11:43

 kubex

Użytkownik

Zarejestrowany: 29-09-2010
Posty: 58
Punktów :   
WWW

Konto premium

Co to premium?
Aktywne konto premium pozwala Tobie korzystać z dodatkowych udogodnień w grze, jednak nie wpływa na pozycję w rankingach.

Co daje konto premium?
-> Niektóre pola budowlane można zabudować tylko z kontem premium
-> Asystenci podlewania i karmienia
-> Natychmiastowy dojazd do wioski (za pomocą traktora)
-> Notatnik
-> Możliwość zakupu 3 regału (po wykonaniu odpowiedniego questa)
-> Możliwość zakupu 3 gospodarstwa (po wykonaniu odpowiedniego questa)

Jak aktywować premium?
Zaloguj się do gry, i kliknij ikonę http://salatblatt.wurzelimperium.de/z_Grothiel/Forum/premium.png
Następnie kliknij "Wymień monety". W kolejnym kroku wybierz okres premium - możesz wybrać 1, 6 lub 12 miesięcy trwania okresu premium.
Ceny premium są tańsze, w przypadku aktywacji go na wyższy okres i mają się następująco:
1 miesiąc = 40 monet
6 miesięcy = 210 monet (35 monet za miesiąc)
12 miesięcy = 360 monet (30 monet za miesiąc)
Po wybraniu okresu, kliknij na przycisk Aktywuj. Jeżeli nie zauważysz natychmiastowych zmian na koncie - przeloguj się.

Naturalnie możesz przedłużać również konto co miesiąc o kolejny miesiąc konta premium.

Jak sprawdzić, do kiedy moje konto premium będzie aktywne?
Po zalogowaniu, u góry farmy, pod przyciskami Pomoc, Profil itd., podana jest dokładna data i godzina zakończenia Twojego okresu premium.

Czy istnieje możliwość darmowego premium?
Tak, premium możesz zdobyć osiągając najwyższy wynik z ocen pól pokazowych w danym miesiącu (co miesiąc oceny są kasowane).
Ewentualnie możesz je też aktywować z monet wygranych w konkursach lub za reklamę gry.

Co się stanie, jeżeli nie przedłużę premium?
Wszystkie udogodnienia premium zostaną zamrożone, będziesz je miał, lecz nie będziesz mógł z nich korzystać.
Dopiero gdy zakupisz ponownie premium, wszystko zostanie tobie przywrócone (chodzi bynajmniej o takie rzeczy jak 3 gospodarstwo, 3 regał, asystenci podlewania i karmienia, pola budowlane itp.).


Moderowałem Działy Grafika, Nasza Twórczość, Poznajmy Się, Sondy, Konkursy, Handel, Pola Pokazowe, Kluby Farmera, Gazetka Zielona Farma, Formowa Gazetka Przystań Farmerów i FAQ/Często Zadawane Pytania
Trwa walka o moje prawa Moderarora, wspierajcie mnie.
W moim WWW jest link do mojego forum o tematyce wolni farmerzy
Były Moderator
kubex

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
najlepszy dentysta piaseczno